Srpen 2010

Video ze streamu

26. srpna 2010 v 12:20 | Fenomén, stream
Přikládám video, na které jsem se dívala včera večer a tak si říkám, že by se sem i hodilo.. no.. posuďte sami..

http://www.stream.cz/video/302772-fenomen-zivouci-mrtvoly-anorekticky

Název videa je živoucí mrtvoly-anorektičky - do tohohle videa daly schválně extrémní případy, aby tahle nemoc vypadala co nejčerněji.. Určitě bych nedávala tak rázný, přísný a ponižující název tématu.. ano, anorektičky jsou vyhublé, smutné (?), a nevím co ještě, ale nad tím my zdraví můžeme pouze polemizovat, že ano.. tak proč bychom měli tyto dívky sakra nazívat živoucíma mrtvolama?? Pište prosím své názory.. Díky x)

dokonalost

24. srpna 2010 v 23:10 | Mihalka |  Myself
..

Tak teda vkládám aktuálnější fotku. Focenou v červnu ( nebo v červenci ??)..
Ale zase jen to břicho.. zatím vkládám fotky jen co jsem našla v pc..

22.8.

22. srpna 2010 v 22:41 | Mihalka |  Jídelníček
Snídaně : -

Svačina : -

Oběd : -

Svačina : čokoládové bebe dobré ráno

Večeřě : kuřecí prso, rýže


Pomlčky znamenají, že jsem nic neměla. Ale často to tak nebývá.. dneska jsem jenom neměla moc chuť k jídlu.. no.. až večer :-)

Každopádně nepatřím mezi ty hladovějící.. když mám hlad dám si menší porci jídla, ale určitě ne nic-to už jsem zkoušela a málem jsem se zbláznila :)

Nechci v tom být sama..

19. srpna 2010 v 14:35 | Mihalka
..a proto bych se s Vámi ráda spřátelila (pro ana, pro mia blogy:) Kdyžtak písněte. :)

l

Kolik kg vážíte vy??

19. srpna 2010 v 14:28 | Mihalka
Prosím o komentíky

Samira Jay

19. srpna 2010 v 13:03 | linkuj.cz vybrali.sme.sk |  ANA

"Byla jsem modelka pro anorektičky," vypráví Brtika Samira Jay (18), která se léčí z mentální anorexie. Na internet dávala fotky, které sama nafotila, když vážila jen 34 kilogramů!
Nechce se věřit jejím slovům! Svým šokujícím - pro ni ideálním, či snad stále ještě tlustým? - autoportrétem vyzáblého ženského těla chtěla inspirovat vrstevníky k tomu, aby také hladověli! V době, když se pouze v prádle fotila před zrcadlem, vážila Samira pouhých 34 kilo!

Hladověla na internetu

Bylo jí jenom 12 let, když začala navštěvovat internetové stránky o hubnutí. Právě na nich se také naučila triky, jak oblafnout rodiče i lékaře, aby nic nepoznali. "Netrvalo to moc dlouho.

Mezi komunitu anorektiček a anorektiků jsem zapadla velice rychle. Začala jsem dělat modelku, ukazovala jsem ostatním dívkám, jak hubnu," svěřila Samira britskému listu Daily Mirror. "Vzájemně jsme se v hubnutí podporovaly," líčí dívka, která má dnes už snad to nejhorší za sebou.

Voda, žvýkačky a sáček křupek na dva týdny.

Samira jedla tak málo, že jí sáček křupek vydržel dva týdny. Pila litry vody a chutě zaháněla žvýkačkami. Dívka trpící chorobným hubnutím na to byla pyšná! Bolesti z hladu, které vycházely z útrob jejího těla, měla ráda. Připomínaly jí totiž, že hubne.

Peklo hubnutí, neustálého kontrolování ručičky váhy a momentů, kdy jí nad talířem jídla jakýsi hlas v její hlavě neustále opakoval 'jsi tlustá, nejsi dost dobrá', trvalo dlouhé čtyři roky. Přestože se přidávaly s hladověním spojené problémy - slabost, únava, závratě, vypadávání vlasů, Samira jíst odmítala. Až nakonec skončila v nemocnici, dva měsíce byla v izolaci, a přestože jí lékaři varovali, že je její organismus na pokraji život ohrožujícího kolapsu, stále odmítala jíst. "Jedno sousto sendviče jsem žvýkala půl hodiny," popisuje zoufalé stavy Samira.Vlastní fotky ji šokovaly

Když byla už jen kost a kůže její bodymass index na kritických 13 bodech (optimální BMI je pro zdravého člověka 19 až 25), vyfotila se ve spodním prádle a fotku vyvěsila na internet. Příspěvky od dívek, které jí záviděly její vyhublou postavu, jí v momentu otevřely oči. "Okamžitě jsem fotku stáhla a celý svůj profil jsem dokonce smazala. Udělalo se mi z toho totiž špatně," líčí Samira své prozření.

Samira nyní váží 54 kilogram, dokáže být se svým štíhlým tělem spokojená a radovat se ze života. Studuje informační technologie na univerzitě v Newcastlu a na internetu se snaží osvětou bojovat proti anorexii a morbidnímu hubnutí.
..
linkuj.cz vybrali.sme.sk

Thinspo

18. srpna 2010 v 23:18 | Mihalka |  thinspiration
popooo
opop
--
m
..
..I want,,

.. Let´ s go ..

18. srpna 2010 v 23:07 | Mihalka |  Myself
Tak na úvod jsem sem vložila 2 fotky ( ještě jednou se omlouvám, že tam není skoro nic vidět), abyste viděli, s čím se potácím.. Musím to zvládnout :) TENTOKRÁT to už nezkazííím.. (snad)

moje foto... :-(

18. srpna 2010 v 23:01 Myself
spekOmlouvám se za kvalitu. :-)
Je to stará fotka, konec roku 2009. Ale postavu mám pořád stejnou. :´(
PROSÍÍM, PIŠTE KOMENTÁŘE .. KUJU :-)
bb
..