Září 2010

Eva Longoria

21. září 2010 v 13:19 | mihalkaa |  thinspiration

Filmy

2008 Foodfight!
2007 How I Met My Boyfriend's Dead Fiancée
2007 Over My Dead Body
2006 Strážce (Sentinel)
2005 Drsný časy
2004 Carlita's Secret
2004 Dead will tell
2004 Señorita Justice
2003 Hot Tamales Live: Spicy, Hot and Hilarious
2003 Snitch'd


Seriály

Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
Báječní a bohatí (Bold and the Beautiful)
Mladí a neklidní (The Young and the Restless)
Zátah (Dragnet)
Beverly Hills 90210 (Beverly Hills 90210)
Late Night with Conan O'Brien (Late Night with Conan O'Brien)

zdroj:http://cs.wikipedia.org/wiki/Eva_Longoria
.
.
.
.
.
.

Smrkání, kašlání a jiné stavy před smrtí

20. září 2010 v 18:48 | Mihalkaa |  Myself
UŽ JE TO TÝDEN !!
Týden je mi nehoráázně blbě, bolí mě hlava, smrkám, kašlu, zívu (:D), mám horečku, jsem ospalá a ták no - a z toho teda soudím, že budu nejspíš nemocná :-//
No a co - tak jsem si postěžovala - v reálném životě to nikoho nezajímá tak aspoň VY si to přečtete.. :D
-§-
Ale má to i své výhody - dnes jsem jedla jen 1 suchej rohlík a vypila pár čajů. Prostě nemám hlad tak doufám, že aspoň něco málo zhubnu :-).
Jinak krom pátku do školy chodím, ale dneska jsem to zase málem nedala. Fůj, ty rána jsou hnus :-!
Pohyb byl pochopitelně od předminulé neděle téměř nulový.
Nezastavujemé .. máme spoždění :)
Páá

Víno

15. září 2010 v 19:52 | Mihalkaa |  To bych nebyla JÁ
Zakládám rubriku - To bych nebyla JÁ, protože mám pocit, že co se děje mně, se děje opravdu jen mně a nikomu jinému.
Včera byl složitý den, tak složitý, že jsme se s přítelem shodli, že si zasloužíme dobrou večeři a vychlazené vínečko, jako symbol toho, že jsme všechno tak pěkně zvládli ( týdny jsme sháněli nové auto a včera bylo konečně vše zaplacené,dokončené - jednoduše zvládnuté :)
Toho jídla a pití jsme nakonec nakoupili opravdu hodně. Přijeli jsme k domu a přítel se kochal novým autíčkem, chtěla jsem mu udělat radost, a aniž by si všiml, vzala jsem všechen nákup - což jsem neměla dělat.. Jídlo, kterého bylo opravdu hodně, 6 litrů vody jsem radši držela ze spoda aby mi nepraskly ucha. Podotýkám, že bydlíme na nejvyšším patře - byla jsem u bytu, samozřejmě si položím nákup, odemču a chci v klidu odnést věci do bytu. A v tu chcíli se to stane - ucha se protrhnou - a zrovna 2 litry výborného červeného vína tečou po zdech a schodišti celé bytovky a já sleduji, jak jsem právě zničila koberce, boty, zmiňované zdi a náladu mnoha lidem. V tu chvíli byl pohodový večer tatam. Má ,,nejoblíbenější´´ sousedka to bohužel schytala nejvíc. Hned vyletěla jako furie a začala mě drbat, já jsem pro změnu vzala smeták a začala drbat podlahu. Nakonec jsem musela vydrhnout celé schodiště posypané kousky střípků. A vůně vína, která mi byla dřív tak příjemná, mi teď smrdí hůř než plesnivé potraviny. Naštěstí jsem v tom nebyla sama a přítel mi aktivně pomohl a abych si nestěžovala tak i uvařil, víno jsme si dali ale bílé. :) Ještě, že toho kluka mám. :-*
PS : Nevím, co s těmi zdemi budu dělat, smrdí ještě dnes a jsou pěkně flekaté :D Aspoň má o čem ježibabská sósedka vykládat. ;)
..
Mihalkaa

9.9.

9. září 2010 v 20:34 | Mihalka |  Jídelníček
Snídaně - čokoládový croasan ( prostě krosan nevim jak se to píše :D, ano, až tak jsem blbá, dívám se na jídlo a néé na obal - až na jogurty /někdy/)

Svačina : zase krosan

Oběd : Šunka ( cca 5 koleček - mňam :)

Svačina : - konečně nic

Večeřě : -


-A pití ?? Ve škole jsem měla RC colu (vždyť je to jen pití, na ňáký light jsem nikdy nevsázela-je to jenom obchodní tah, ano slečny, i lightky jsou tučné /:D/, dejte si normální coca-colu ;)
-Obyč vodu k ranní kávě - tu jsem si dala jenom dneska, byla jsem mrtvá, normálně jsem čajová.
-Fruko :D
-ÁÁÁ... doma piju různé minerálky :)

Podzim

8. září 2010 v 22:30 | Mihalka |  Myself
dokonalost
Nedávno jsem sem vložila tuhle fotku.

Moc ji neobdivujte, je vyretušovaná.:'(


To bylo jen tak mimo :)

Podzim


Podzim? I s jarem nejleší roční období.. kam se hrabe léto nebo zima :) Nevím, co na těchto obdobích všichni máte.. v létě mi je vedro, takže se potím, chci jít na koupák a tudíž musím ukazovat špeky na ,,obdiv´´ čumilům.. nemůžu se namalovat dle mých představ, nad podpatkami nemůžu ani uvažovat. Takže léto = nic pro mě. Zima? Ještě horší ! Než zalezu do všech vrstev oblečení, zjistím, že už nemám moc času na ostatní, vyjdu ven z domu, zima jako blázen a já se pak jako stejný blázen klepu :) Bolí mě palce na nohách :D a musím si s sebou brát kapesníčky.

Za to jaro a podzim miluju :) Můžu schovat to, co potřebuji (všechno) a cítím se dobře. Mám hrozně ráda delší košile, tuniky, bundičky, šátky a šáličky, legíny, úzké rifle, kotníkové botičky, někdy sluneční brýle a jde se ;) Dřív jsem nosila přes zimu jenom podpatky, ale nějak začínám přicházet na chuť kotníčkovým nízkým botkám, prostě pohodlí na 1. místě. :)


Já vím, já vím. Dost nudné téma. Ale já jsem měla potřebu vyjádřit se ;)


Papapa


Asi nemusím psát že budu ráda za komentíky.