Víno

15. září 2010 v 19:52 | Mihalkaa |  To bych nebyla JÁ
Zakládám rubriku - To bych nebyla JÁ, protože mám pocit, že co se děje mně, se děje opravdu jen mně a nikomu jinému.
Včera byl složitý den, tak složitý, že jsme se s přítelem shodli, že si zasloužíme dobrou večeři a vychlazené vínečko, jako symbol toho, že jsme všechno tak pěkně zvládli ( týdny jsme sháněli nové auto a včera bylo konečně vše zaplacené,dokončené - jednoduše zvládnuté :)
Toho jídla a pití jsme nakonec nakoupili opravdu hodně. Přijeli jsme k domu a přítel se kochal novým autíčkem, chtěla jsem mu udělat radost, a aniž by si všiml, vzala jsem všechen nákup - což jsem neměla dělat.. Jídlo, kterého bylo opravdu hodně, 6 litrů vody jsem radši držela ze spoda aby mi nepraskly ucha. Podotýkám, že bydlíme na nejvyšším patře - byla jsem u bytu, samozřejmě si položím nákup, odemču a chci v klidu odnést věci do bytu. A v tu chcíli se to stane - ucha se protrhnou - a zrovna 2 litry výborného červeného vína tečou po zdech a schodišti celé bytovky a já sleduji, jak jsem právě zničila koberce, boty, zmiňované zdi a náladu mnoha lidem. V tu chvíli byl pohodový večer tatam. Má ,,nejoblíbenější´´ sousedka to bohužel schytala nejvíc. Hned vyletěla jako furie a začala mě drbat, já jsem pro změnu vzala smeták a začala drbat podlahu. Nakonec jsem musela vydrhnout celé schodiště posypané kousky střípků. A vůně vína, která mi byla dřív tak příjemná, mi teď smrdí hůř než plesnivé potraviny. Naštěstí jsem v tom nebyla sama a přítel mi aktivně pomohl a abych si nestěžovala tak i uvařil, víno jsme si dali ale bílé. :) Ještě, že toho kluka mám. :-*
PS : Nevím, co s těmi zdemi budu dělat, smrdí ještě dnes a jsou pěkně flekaté :D Aspoň má o čem ježibabská sósedka vykládat. ;)
..
Mihalkaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bronka-graphic bronka-graphic | Web | 17. září 2010 v 11:51 | Reagovat

je to vymyslené

2 transcendenceee transcendenceee | Web | 18. září 2010 v 10:31 | Reagovat

Ne, takovou blbost bych si opravdu nevymyslela ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama