Listopad 2010

Otázka zodpovězena

9. listopadu 2010 v 21:16 | Mihalkaa |  Myself
Tento článek je pokračováním "A teď je na místě otázka..", takže, abyste jej pochopili, musíte si přečíst i zmiňovaný starší článek ;).

Tak nakonec jsem se rozhodla, že s holkama ven půjdu. Spěchám ze školy, aby nemusely čekat, protože to sama nemám ráda. Stihla jsem to, "jsem přesná jak hodinky", musím se v duchu pochválit. No to je mi ale prd platný, protože holky zatím nikde. Ale co, do pěti minut bych měla být s něma. Nervózně přešlapuji pod hodinama a rozhlížím se kolem sebe. Uběho 5, 10 , 15 minut a slečny nikde. To už jsem jim napsala 3 sms, ale odpovědi jsem se dočkala teprv vzápětí- všimla jsem si, že mi konečně vrčí mobil. Nedočkavě ho zvednu "Kde ste?! Čekám tu už minimálně čtvrt hodiny.." Nejradši bych je v tý chvíli pěkně zdrbla, protože pro mě je největším utrpením čekat."Nestresuj, za čtvrt hoďky jsme tam" ovšem v pozadí slyším "hmm to nestihneme". Nevěřím svým uším a tak se musím zeptat, kde se tak dlouho flákají. Haha, na vysoké školy se šly podívat beze mě... tak na co tady sakra(toto slovo jsem určitě v duchu nepoužila) čekám ?! Začínám ztrácet nervy, ale nakonec jsem to odkývala, ale kdybych věděla, že tam budu trčet ještě třičtvrtě hodiny, tak se rovnou otáčím na podpatku. Kdybych nepochodovala z místa na místo, tak tam prostojím nejspíš ďúlek (byla to hodina utrpení). Po téhle době mi hvězdy volají, že jsou UŽ pod hodinama a kde prý jsem. Nakonec jsem se dozvěděla, že jsou pod jinými hodinama a tak jsem nabídla, že si můžeme jít naproti. Cestou jsem potkala přítele, tak jsem šla rovnou s ním a všechno mu to s emocemi řekla. Ten mi odpověděl, že je to neuvěřitelné a že by se ani nedivil kdyby nedošly. HaHa :D tomu říkám ironie osudu- vzápětí mi dochází sms, že mám dojít do restaurace, že se jim tak daleko nechce. To jsem nevydržela a napsala jim, že to není normální a ať se mnou nepočítají. Tak takhle dopadl můj plánovaný sraz se starými známými. Už se těším na příště !! - (ironie)..

Michelle Phan

3. listopadu 2010 v 12:19 | Mihalkaa |  Ostatní..
Kdo to je? Cituji (překládám) " Ahoj, jmenuji se Michelle, jsem profesionání maskérka a mluvčí Lancome.
Jsem umělkyně (přesně malířka), 10 let jsem se učila sama a poté jsem 3 roky studovala na Ringling škole umění a designu a make up je pro mě další výzvou. Obličej je pro mne jako plátno, na které ráda kreslím.
Dobrý guru není učitel, ale student.Nevím všechno, ale jsem ochotna se učit.

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí.Jsem Vietnamka a jsem na to hrdá.

Mé sny?
Chci pomoct a učit ženy správně se líčit.Věřte tomu nebo ne, ale rtěnkou svůj život můžete změnit. Ženy mají lepší kariéru, budoucnost a sebeúctu, když se cítí sebejistě."

Tento text jsem překládala volně. Originál můžete najít na youtube pod nickem Michelle Phan.
A proč o ní píšu? Není to žádná rychlokvaška. Díky tomu, jde je teď, může děkovat jen sobě. Zná ji téměř celé USA, je jen otázku času, kdy ji uvidíme v televizích a magazínech i u nás. Držím jí palce.

Konec,naštěstí jen dne

2. listopadu 2010 v 21:43 | Mihalkaa |  Myself
Půl desáté, jednou nohou jsem na cestě do vany. Druhá tu pořád dřepí a odmítá jít pryč..tak které podlehnout?..:)
Od té doby, co se naše hodinky, telefony,budíky i počítače přetočily dopředu, jsou dny ták krátké. Sotva vstanu (dneska to bylo v půl šesté-šibeniční čas), můžu se zase pomalu chystat do betle, hrůza. Jsem příšerně unavená a počasí je sychravé a často i nepříjemné. Nojóno, máme tu podzim v plném proudu a zima nám už klepe na dveře.....Za chvíli na ty dveře bude bouchat, později kopat a nakonec je absolutně a totálně zničí....dobije se až k nám..
ÁÁÁ...konec depresí z počasí. Dnes mám děsnou náladu a chuť polemizovat. A když k tomu "vlastním" blog = špatná kombinace, hódně špatná.
Takže se pomalu ale jistě loučím.
srdíčko
Mějte se.

Štíhlá, štíhlejší = Krásná, krásnější?..PROČ

2. listopadu 2010 v 20:20 | Mihalkaa |  Ostatní..
Opravdu to tak je, nebo je to jen móda? Opravdu se měří krása a sympatie podle obvodu stehen? Já nevím. Nevím, jestli jsem na sebe až příliš přísná, nebo je to jen kvůli této době. PROČ chci být štíhlá? PROČ chci být nejštíhlejší? PROČ neuplyne den, aniž bych se porovnávala jak se známými, tak s cizými kolemjdoucími? Já se ptám...PROČ, PROČ, PROČ.. a nikdo mi nemůže odpovědět... připadám si jak malé dítě, které se po každé odpovědi POTŘEBUJE znovu zeptat a proč tomu tak je..
b
a
Beyoncé, Alicia Keys, a nejen ony. Jsou krásné, sexy a sebevědomé. Nejsou vyhublé. Tak proč se ostatní ženy taky neuspokojí s takovouto postavou a stydí se za sebe?

Jen ona a já, má sklenička vína

2. listopadu 2010 v 20:11 | Mihalkaa |  Ostatní..
Někteří lidé se nezapřou, některé slečny jsou odbarvené na kysličníkovou blond a jejich blond rozum se tudíž nezapře, zrzaví rodiče mají zrzavé děti, a jiní rodiče vysoce študovaní chtějí mít děti vysoce študované-rodina se přeci taky nezapře.. A já?? Já jsem z Moravy. A na Moravu patřím. Jak to myslím? Takto- jaká je nejkrásnější část Čr? Přeci jižní Morava, nejlepší víno z Čr? Přeci z jihomoravských vinic :-).... ne, nejsem žádná vlastenka, (a už vůbec ne alkoholik!) chci cestovat, obdivovat nová místa a města, ale našemu vínku bych těžko odolávala. :)

.

A teď je na místě otázka..

2. listopadu 2010 v 19:30 | Mihalkaa |  Myself
Teď jsem si po hodně dlouhé době psala se svými bývalými spolužačkami a skvělými kamarádkami ze ZŠ..a ještě po delší době jsme se domlouvaly, že bychom někam mohly zajít, psaly mi, že se jdou podívat na veletrh vysokých škol. Potom sednout někam na vínko, plán se mi líbil, a tak jsem to hned odsouhlasila. Potom jsem se ale dozvěděla, že jdou holky i se svými nynějšími kamarádkami a spolužačkami. A teď otázka-mám jít, nemám jít? Ty slečny dokonalé mě uvidí, uvidí jak jsem tlustá, ne tak chytrá jako ony (nechodím na gympl a ano, ani na 100% nepřemýšlím nad výškou..), ne tak hezká, nebudu jim sympatická a řeknou, že jsem divná....UPS..začala jsem couvat "a není to blbý?" napsala jsem tušíc odpověď.. "proč by to bylo blbý?"...došlo vzápětí..no jistě, ony to nechápou. Já bych se před pár lety taky nechápala, nikdy jsem stydlivá nebyla, všechno to začalo, když jsem stloustla, teď se stydím i před vlastním zrcadlem, natož před cizými... No ale nakonec jsem to s obavami odsouhlasila. Dál jsem nic neřešila. Odhlásila jsem se a řekla jsem si, že by bylo na místě si zjistit, kam že to přeně jdeme, jak dlouho tam budeme a další informace.. začtu se do úvodního článku a...a.. OUHA.. veletrh je vhodný pro studenty III. a IV. ročníků...co teď? Co když se mně budou ptát na školu (to by tak nevadilo) a na ročník (to by tedy vadilo, a hodně!)? Většina mých spolužáků studují 3. ročník, zatímco já jsem teprv ve 2. Přešla jsem na jinou školu..takže si nejen řeknou "ta je ale tlustá a hnusná" ale taky "ta je ale BLBÁ"
A teď je na místě otázka, nemám to radši odřeknout.....
,